Zkušenosti a reference

|3.4.2024
NATUR ENDO jsem začala užívat jako jedna z prvních a mohu s radostí prozradit, že výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat!
Sledovaná cysta na vaječníku se mi během relativně krátké doby zmenšila o polovinu...no není to krásný výsledek? Také i cyklus
je nyní pocitově mnohem klidnější. Těší mě také, že na trhu existuje preparát, který je v souladu s mým přesvědčením....mohu
osobně vřele doporučit 👍😉
 
Dana Nováková
|14.3.2024

Natur Endo nadšeně doporučuji, kudy chodím! Menstruace i celá dřív hodně nepříjemná a díky endometrióze i bolestivá luteální fáze cyklu jsou harmoničtější, vše je řekla bych "čitelnější" a klidnější. Natur Endo mi výrazně zkvalitnilo život. Děkuju.
 

|12.2.2024

Přípravek Natur Endo jsem si koupila z důvodu krátké luteální fáze a bolestivé menstruace. Tříměsíční kúra už se blíží ke konci, menstruace už není tak bolestivá a luteální fáze se prodloužila. Určitě budu objednávat další.
 
|12.2.2024
Musím říct, že jsem naprosto spokojena. Přípravky Natur Endo užívám teprve 4.týden a už mohu pozorovat výsledky jako je bezbolestná menstruace, konečně po dlouhé době jsem si nemusela brát lék proti bolesti. 🙏Paní Tuatti jsem neskutečně vděčná a jsem zvědavá na další výsledky mého léčení.
 
|9.2.2024
Dlouhobě jsem měla problémy s cyklem, způsoben endometriozou, která mi neumožnila doposud otěhotnět. K tomu nepravidelná menstruace, velice bolestivá a silná, říkala jsem tomu trojkombinace, hlava, kříž, břicho, doprovázené extrémní změnou nálad, které hodně pociťoval partner. Set NATUR ENDO jsem si pořídila hned jak se objevil v prodeji. První tříměsíční kůru jsem již dobrala, druhá fáze se prodloužila o několik dní, veliké PLUS, které na sobe nyní pozoruji je energie, jsem překvapená jak to působí i na ustup PMS. Již mám doma druhou tříměsíční kurů a věřím, že mi NATUR ENDO vyladí cyklus ještě lépe než doposud. Jsem velice spokojena.
 
|7.2.2024
Set NATUR ENDO Talaromycin+ & Fytoprogesteron jsem si pořídila kvůli problémům v různých menstruačních fázích. Bolestivost podbřišku nejen v období ovulace, bolestivost a zvýšená citlivost prsů a prodloužená premenstruační fáze se špiněním, zkrácená menstruační fáze. Tříměsíční kúru jsem ještě nedobrala, ale prozatím mi vymizely bolesti. Cítím se celkově líp, nejsem tak unavená. Určitě budu v kúře pokračovat :-)
 
|24.1.2024
Dobrala jsem první tříměsíční kúru a určitě chci pokračovat. Prodloužila se mi luteální fáze, cítím více energie a elánu. Bolestmi netrpím, tak nemohu posoudit. Produkt mi velmi vyhovuje a objednávám další.