Set NATUR ENDO Talaromycin+ & Fytoprogesteron

Set je navržen k užívání na 3 měsíce.

 

Veganský set doplňků stravy NATUR ENDO Talaromycin+ & Fytoprogesteron určený k optimalizaci ženského cyklu a plodnosti. Vytvořeno fytoterapeutkou a naturoterapeutkou Gabrielou Tuatti.

Pro zobrazení ceny v € vyberte v menu Měna (EUR).

4 950 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: NE2301
Set NATUR ENDO Talaromycin+ & Fytoprogesteron
Natur Endo web 1135
Novinka
ZDARMAZDARMA

Detailní popis produktu

NATUR ENDO Talaromycin+ je čistě přírodní preparát obsahující patentovanou aktivní složku Talaromycin®, která je sekundárním metabolitem vláknité mikroskopické houby Talaromyces purpurogenus var. Armeniaca. Účinná látka se vyrábí náročným, ale šetrným biotechnologickým procesem s následnou standardizací, která zaručuje lepší vstřebatelnost v těle. Působí zejména na imunitní systém na úrovni bílých krvinek (špatná funkce imunitního systému může vést k autoimunitním onemocněním). Ve složení je uváděno množství samotné látky Talaromycin® a také biomasa sekundárních metabolitů, která se vždy přidává, protože zvyšuje účinnost látky obsahuje Chitosan a Alfa a Beta glukany.

Dalšími složkami jsou minerály a vitamíny nezbytně nutné pro podporu ženské plodnosti. NATUR ENDO se doporučuje užívat při potížích spojených s ženským pohlavním ústrojím. Byl primárně navržen pro ženy s endometriózou, je však vhodný i při mnoha dalších potížích.

Doporučená doba užívání je každý den cyklu minimálně po dobu 3 měsíců.

Více o Talaromycinu® zde »
Více o minerálech a vitamínech zde 

NATUR ENDO Talaromycin+ 180 kapslí:

Složení v denní dávce (2 kapsle): 

aktivní látka Talaromycin® : 300,0 mg 
biomasa sekundárních metabolitů : 150,0 mg 
vitamin C: 80,0 mg
vitamin D3: 15,0 μg
zinek : 10,0 mg
selen : 110,0 μg
hořčík: 375,0 mg
vápník : 882,0 mg
celulózové kapsle (vegan) : 250,0 mg 

* na etiketě některých z prvních výrobků může být chybně uvedené množství, za tiskovou chybu se omlouváme


Doporučené denní dávkování: 
2 kapsle denně, min. 30 minut před jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění:
Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a mimo dosah přímého slunečního světla. Uchovávejte mimo dosah dětí.


 

NATUR ENDO Fytoprogesteron obsahuje biochemicky identický přírodní fytoprogesteron, který má příznivý vliv na ženskou hormonální stabilitu, podporuje plodnost, lehký průběh menstruačních dní, činnost štítné žlázy, normalizuje luteální fázi cyklu, působí proti vzniku akné, zmírňuje projevy PCOS, endometriózy, myomů, PMS a klimakteria.

Doporučená doba užívání je pouze v luteální fázi cyklu (od ovulace po menstruaci) minimálně po dobu 3 měsíců/cyklů.

Více o hormonech, progesteronu a cykličnosti zde »

NATUR ENDO Fytoprogesteron 90 kapslí:

Složení v denní dávce (2 kapsle): 
aktivní látka Wild Yam (dioscorea villosa)
1200,0 mg
celulózové kapsle (vegan)
250,0 mg


Doporučené denní dávkování: 
2 kapsle denně, min. 30 minut před jídlem v luteání fázi. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění:
Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a mimo dosah přímého slunečního světla. Uchovávejte mimo dosah dětí.

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TK Avatar autora | 10.4.2024
S produktom som maximálne spokojná keďže po mesiaci užívania som si pred pár dňami našla dve čiarky na tehotenskom teste :) Ocenila by som však lepšiu komunikáciu so zákazníkmi. Napríklad ja teraz neviem či mám tabletky užívať naďalej alebo už nie. Beriem zatiaľ iba ten talaromycin a neviem ako s fytoprogesteronom. Ďakujem Tatiana
5
ŠM Avatar autora | 3.4.2024
NATUR ENDO jsem začala užívat jako jedna z prvních a mohu s radostí prozradit, že výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat! Sledovaná cysta na vaječníku se mi během relativně krátké doby zmenšila o polovinu...no není to krásný výsledek? Také i cyklus je nyní pocitově mnohem klidnější. Těší mě také, že na trhu existuje preparát, který je v souladu s mým přesvědčením....mohu osobně vřele doporučit 👍😉
5
DN Avatar autora | 14.3.2024
Natur Endo nadšeně doporučuji, kudy chodím! Menstruace i celá dřív hodně nepříjemná a díky endometrióze i bolestivá luteální fáze cyklu jsou harmoničtější, vše je řekla bych "čitelnější" a klidnější. Natur Endo mi výrazně zkvalitnilo život. Děkuju.
5
TS Avatar autora | 12.2.2024
Přípravek Natur Endo jsem si koupila z důvodu krátké luteální fáze a bolestivé menstruace. Tříměsíční kúra už se blíží ke konci, menstruace už není tak bolestivá a luteální fáze se prodloužila. Určitě budu objednávat další.
5
L Avatar autora | 12.2.2024
Musím říct, že jsem naprosto spokojena. Přípravky Natur Endo užívám teprve 4.týden a už mohu pozorovat výsledky jako je bezbolestná menstruace, konečně po dlouhé době jsem si nemusela brát lék proti bolesti. 🙏Paní Tuatti jsem neskutečně vděčná a jsem zvědavá na další výsledky mého léčení. ✨
5
JM Avatar autora | 9.2.2024
Dlouhobě jsem měla problémy s cyklem, způsoben endometriozou, která mi neumožnila doposud otěhotnět. K tomu nepravidelná menstruace, velice bolestivá a silná, říkala jsem tomu trojkombinace, hlava, kříž, břicho, doprovázené extrémní změnou nálad, které hodně pociťoval partner. Set NATUR ENDO jsem si pořídila hned jak se objevil v prodeji. První tříměsíční kůru jsem již dobrala, druhá fáze se prodloužila o několik dní, veliké PLUS, které na sobe nyní pozoruji je energie, jsem překvapená jak to působí i na ustup PMS. Již mám doma druhou tříměsíční kurů a věřím, že mi NATUR ENDO vyladí cyklus ještě lépe než doposud. Jsem velice spokojena.
5
TF Avatar autora | 7.2.2024
Set NATUR ENDO Talaromycin+ & Fytoprogesteron jsem si pořídila kvůli problémům v různých menstruačních fázích. Bolestivost podbřišku nejen v období ovulace, bolestivost a zvýšená citlivost prsů a prodloužená premenstruační fáze se špiněním, zkrácená menstruační fáze. Tříměsíční kúru jsem ještě nedobrala, ale prozatím mi vymizely bolesti. Cítím se celkově líp, nejsem tak unavená. Určitě budu v kúře pokračovat :-)
5
EK Avatar autora | 24.1.2024
Dobrala jsem první tříměsíční kúru a určitě chci pokračovat. Prodloužila se mi luteální fáze, cítím více energie a elánu. Bolestmi netrpím, tak nemohu posoudit. Produkt mi velmi vyhovuje a objednávám další.